Main » Новини » Керуючий партнер Міжнародного аудиторського союзу Лариса Врублевська виступила на міжнародній конференції INTAX FORUM UKRAINE 2016

Керуючий партнер Міжнародного аудиторського союзу Лариса Врублевська виступила на міжнародній конференції INTAX FORUM UKRAINE 2016

12-13 вересня 2016 року в Києві відбулася щорічна дводенна міжнародна конференція INTAX FORUM UKRAINE, яка з 2011 року є майданчиком для обміну досвідом першокласних світових експертів в галузі оподаткування, фінансів та податкового планування.

У перший день форуму були розглянуті питання міжнародного податкового планування та корпоративного структурування міжнародного бізнесу.

На запрошення організаторів участь в конференції взяла Лариса Врублевська,  керуючий партнер Міжнародного аудиторського союзу.  В рамках панельної дискусії «Законодавчі ініціативи в сфері трансфертного ціноутворення та стратегія деофшоризації в Україні»  Лариса розповіла про основні заходи з  деофшоризації економік на рівні міжнародних співтовариств, наголосивши, що в Україні такі  реформи є неминучими. Основними напрямками для  досягнення запланованого повинні бути  заходи з  приєднання України до багатосторонньої угоди про обмін фінансовою та податковою інформацією;  перегляд двосторонніх угод України щодо уникнення подвійного оподаткування у відповідності з принципами ОЕСР, розробка законопроектів щодо контрольованих іноземних компаній та вдосконалення правил  ТЦУ. Також в свої доповіді Лариса Врублевська проаналізувала звіт ДФСУ  стосовно здійснення контролю в сфері трансфертного ціноутворення, зазначивши, що активність контролюючого органу набирає обертів. І якщо в  першому півріччі 2015 року ДФСУ обмежувалась виключно аналізом документацій,  направивши 26 запитів щодо її подачі, то в першому півріччі 2016 року ДФСУ проводилось 13 перевірок контрольованих операцій,  по 485 платникам податків перевірялися факти неподачі звіту, до 31 платника були застосовані санкції у розмірі 10,7 млн.грн.

Форум зібрав понад 350 делегатів, з яких більше чверті – делегати з 20 країн світу, експерти з Кіпру, Швейцарії, Мальти, Люксембургу, Канади, Чехії, Прибалтики та ін.