Main » Новини » Нагорода за досягнення у розвитку практики трансфертного ціноутворення

Нагорода за досягнення у розвитку практики трансфертного ціноутворення

Професійний досвід партнерів Міжнародного аудиторського союзу Лариси Врублевської та Ярослава Романчука у сфері трансфертного ціноутворення був високо оцінений національним рейтингом  «Юридична премія 2016 року».

За результатами рейтингу компанія Міжнародний правовий центр EUCON, де партнери очолюють практику трансфертного ціноутворення,  перемогла у номінації «Юридична фірма року з трансфертного ціноутворення».

Практика трансфертного ціноутворення під керівництвом Лариси Врублевської та Ярослава Романчука функціонує в компанії EUCON з 2013 року та уже накопичила значний досвід супроводу клієнтів у різних галузях економіки.

Церемонія пройшла 24 травня 2016 року у готелі InterContinental Kyiv. Організатор – професійне видання «Юридична практика».

Досягнення  партнерів компанії також визнані міжнародним авторитетним спеціалізованим виданням International Tax Review, зокрема перемогою у номінації Ukraine Transfer Pricing Firm of the Year (Компанія року, що спеціалізується на трансфертному ціноутворенні в Україні) відповідно до European Tax Awards 2015.